World of Warcraft / Addony / Autobar
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Autobar

Autor: Barnews / 14. Dubna 2010 / Přečteno: 1287x

Možná jste po podobném addonu toužili, jen jste nevěděli, že vůbec existuje. Představuji vám Autobar, užitečný addon, který vám všechny důležité a vámi navolené úkony ve hře zpřístupní v podobě jednoho systematického button baru.

Samotný název Autobar již naznačuje, že se vše bude dít automaticky. Ze začátku si nastavíte velikost tlačítek, jejich počet, pozici atd. Dále nadefinujete, co vše chcete, aby vám addon zobrazoval a jakým stylem. A potom si jen užíváte. Addon udělá vše za vás. Seberete lahvičku na HP? Autobar ji ihned zobrazí v nabídce, na kterou když ukážete, rozevře se seznam se všemi typy lahviček na manu a HP, které máte v inventaři. Žádné zdržující vytahování lahviček, jídla, pití, bandáží, profesí, mountů, hearthstonu atd. Addon vše vygeneruje za vás a zobrazí v button baru.

Záleží jen na vás, kolik položek bude autobar zobrazovat a hlavně jaké položky to budou. Pokud nechcete aby zobrazoval bandáže, můžete to nastavit. Nechcete tam mít tlačítko s vašimi profesemi? To také můžete změnit. Nebo naopak máte možnost přidat něco, co se vám hodí víc. Například otevírací nabídku všech vašich buffů. Na co si zabírat na vaše buffy hromadu políček (u paladina bok, bow, bom, bos a jejich greater varianty), když to Autobar zvládne vše dát do jednoho.

Na závěr ještě zmíním, že Autobar podporuje Button Facade, takže si můžete nastavit vzhled buttonů. Autobar je skvělý addon, který vám mohu jedině doporučit.

Autobar Download

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819