World of Warcraft / Addony / Chrono Bars
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Chrono Bars

Autor: Barnews / 17. Října 2010 / Přečteno: 1742x

Addonů pomáhajících hráčům sledovat procky, buffy, a důležité debuffy je hromada. Například takový Forte Xorcist. Nemusíte jej složitě nastavovat a on vám ukazuje vše důležité. Bohužel se občas stává, že toho Forte ukazuje příliš mnoho a v situacích, kdy potřebujete vědět jednu důležitou věc, vás to připraví o důležité sekundy. Pro takové případy je tu addon Chrono Bars.

Chrono Bars umí velkou spoustu věcí. Od sledování vašich buffů, přes cooldowny až po nepřátelské debuffy. Shadow priesti si mohou snadno hlídat trvání svých dotek, retri pala si může sledovat cooldowny vybraných skillů atd. Je jen na vás, na co Chrono Bars využijete.

Nastavení

Někoho může odradit, že si vše, co budete chtít zobrazovat, musíte předem nastavit. Není to však nic těžkého a zkušenější hráči to určitě ocení. Chrono Bars odemknete příkazem /cb nebo /chronobars. Addon se přepne do designového módu a vy můžete začít. Ze začátku máte vytvořenou jednu skupinu. Do skupiny můžete vytvářet jednotlivé bary. Zadáte jméno debuffu, buffu nebo spellu a určíte zda ho chcete sledovat na vás či vašem targetu. Určíte zda se jedná o debuff, buff nebo cooldown a dále už řešíte jen designové a jiné záležitosti. Stačí si to ozkoušet a za chvíli už to budete ovládat. Skupiny můžete samozřejmě vytvářet dle libosti. Například v jedné skupině budou debuffy na targetu, v druhé vaše cooldowny a ve třetí procky.

Chrono Bars je navržen, aby hráčovi kladl co nejméně omezení při tvorbě svých barů. Můžete si nastavit téměř vše, co je u takovéhoto addonu třeba. Pozadí a barvu barů, jejich velikost, řazení, pozici zarovnání a nespočet dalších věcí.

Jedná se o velmi dobrý addon, který ocení zejména ostřílenější hráči. Případné dotazy postujte v komentářích.

Stáhněte si Chrono Bars

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819