World of Warcraft / Addony / Tidy Plates - Neon
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Tidy Plates - Neon

Autor: Barnews / 15. Června 2010 / Přečteno: 2429x

Marně jsem doufal v pořádný update, který by vylepšil a lépe optimalizoval Docs Nameplates, které mi přestaly vyhovovat. Musel jsem znovu zapátrat na scéně Nameplates addonů. Do oka mi padl jeden skin pro Tidy Plates. Jedná se o Tidy Plates - Neon. Tento skin byl přibalený už u samotného jádra addonu, takže sem jej nemusel zvlášť stahovat a musím říct, že jsem z něj doslova nadšený.

Neon v sobě perfektně kloubí vše, co jsem u nameplate addonu hledal. Jednoduchost, přehlednost a skvělá vizuální stránka. Ostatně se stačí podívat na obrázek.

Do nastavení se dostanete snadno přes Herní menu -> Interface -> Addony. Zde si určujete, který skin budete používat. Můžete si nastavit překrývání nameplátů i zapínání nepřátelských plátů při vstupu do combatu. Dále zde lze nastavit jejich barevnost velikost i průhlednost.

Tidy Plates - Neon ocení jak PVP tak i PVE hráči. Namepláty pro hráčské charaktery jsou zbarveny podle classy a mobky se obarvují podle toho, jestli je máte naagrované, nebo je má na sobě někdo jiný. Taky na nich lze poznat, zda jste v combatu či nikoliv.</p> <p>Neon dále disponuje cast barem i vestavěným threat barem, který si ale musíte v nastavení zapnout a zvýrazňovačem, jenž vám graficky znázorní koho máte v targetu. Jedná se o senzační namepláty a měli byste jim dát přednost před ostatními.

Následující Tidy Plates by měly obsahovat Neon.

Download Tidy Plates

Pro nouzové případy tu dávám Neon i samostatně.

Download Tidy Plates - Neon

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819