World of Warcraft / Addony / AdiBags
Dnes je 17. 02. 2018 a svátek má Miloslava
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

AdiBags

Autor: Barnews / 1. Června 2010 / Přečteno: 1527x

Čerstvá novinka na poli addonů, které zdokonalují vaše bágly ve WoW, to je Adibags. S potěšení mohu říct, že se jedná o zatím nejlepší addon na bágly, který jsem kdy viděl. Hromada užitečných funkcí, snadné nastavení, přehlednost, graficky vyvedené.

Luxusní inventář

Stejně jako ostatní addony podobného rázu i Adibags spojí vaše batohy do jednoho okna. Nyní však začíná Adibags získávat náskok. Adibags totiž umí už v základu, bez jakéhokoliv nastavování rovnat vaše věci v inventáři podle typu i kvality. Látky dává k látkám, equip k equipu, jídlo k jídlu. Vše je krásně seřazeno a volné místo v báglu je vyjádřeno jedním prázdným polem s číslem, ukazujícím počet volných slotů.

Základní řazení věcí v inventáři se dá samozřejmě vypnout a nebo ještě zlepšit. Dělá se to v nastavení. Herní menu -> Interface -> Addons -> Adibags. Zde si můžete zaškrtat, aby se itemy třídily ještě přesněji a pečlivěji. Dále si můžete upravit i hromadu dalších věcí, které s inventářem souvisí. Velikost, pozici, pozadí, atd.

Utility

V samotném okně inventáře naleznete i 2 užitečná tlačítka. První dokáže dorovnat obsah v inventáři a případně získat pár slotů místa navíc. A druhé tlačítko přikáže novým věcem v batozích, aby se roztřídily, jelikož Adibags detekuje právě sebrané věci a zobrazuje je ve speciální kolonce.

Download AdiBags

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819