World of Warcraft / Addony / AdiBags
Dnes je 22. 04. 2024 a svátek má Evženie
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

AdiBags

Autor: Barnews / 1. Června 2010 / Přečteno: 2031x

Čerstvá novinka na poli addonů, které zdokonalují vaše bágly ve WoW, to je Adibags. S potěšení mohu říct, že se jedná o zatím nejlepší addon na bágly, který jsem kdy viděl. Hromada užitečných funkcí, snadné nastavení, přehlednost, graficky vyvedené.

Luxusní inventář

Stejně jako ostatní addony podobného rázu i Adibags spojí vaše batohy do jednoho okna. Nyní však začíná Adibags získávat náskok. Adibags totiž umí už v základu, bez jakéhokoliv nastavování rovnat vaše věci v inventáři podle typu i kvality. Látky dává k látkám, equip k equipu, jídlo k jídlu. Vše je krásně seřazeno a volné místo v báglu je vyjádřeno jedním prázdným polem s číslem, ukazujícím počet volných slotů.

Základní řazení věcí v inventáři se dá samozřejmě vypnout a nebo ještě zlepšit. Dělá se to v nastavení. Herní menu -> Interface -> Addons -> Adibags. Zde si můžete zaškrtat, aby se itemy třídily ještě přesněji a pečlivěji. Dále si můžete upravit i hromadu dalších věcí, které s inventářem souvisí. Velikost, pozici, pozadí, atd.

Utility

V samotném okně inventáře naleznete i 2 užitečná tlačítka. První dokáže dorovnat obsah v inventáři a případně získat pár slotů místa navíc. A druhé tlačítko přikáže novým věcem v batozích, aby se roztřídily, jelikož Adibags detekuje právě sebrané věci a zobrazuje je ve speciální kolonce.

Download AdiBags

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819