World of Warcraft / Addony / Gatherer
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Gatherer

Autor: Barnews / 30. Května 2010 / Přečteno: 1618x

Addon, který nesmí chybět žádnému minerovi nebo herbalistovi. To je Gatherer. Věřím, že jste o něm už alespoň slyšeli, přesto si ho ale pojďme krátce představit.

Gatherer vám začne pomáhat tehdy, když vytěžíte železnou žílu, utrhnete kytku či otevřete truhlu. Addon automaticky uloží pozici, typ a pár dalších informacích o daném nalezišti a uloží je do své databáze. Čím více toho natěžíte a objevíte, tím je vaše databáze Gathereru větší. Veškeré záznamy v databázi jsou navíc přehledně viditelné na vaší mapě, což vám značně usnadňuje farmení. Jednoduše otevřete mapu a ihned vidíte ikonky a víte, kde se nachází který vein či herb.

Gatherer je hojně podporován i spoustou jiných addonů. Vaše nashromážděné záznamy lze posílat ostatním. Většinou to ale ani není třeba, protože vaše záznamy se automaticky sdílí s lidmi v guildě či partě (lze vypnout). Addonů podobných Gathereru je více, ale s Gathererem jsem nikdy neměl žádné větší problémy.

Download Gatherer

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819