Diablo 3 / Lore / Tyrael
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Tyrael

Autor: Barnews / 2. Listopadu 2010 / Přečteno: 2952x

Tyrael je archandělem spravedlnosti a ačkoliv to může být zarážející, nebyl vždy hodným ochráncem světa Sanctaury. Už samotný fakt, že je jedním z členů Angiris Councilu, kteří mají vlastní cíle a záměry, tomu dává zapravdu.

Tyraelova druhá tvář

Když totiž Angiris Council skládající se z pěti členů objevil přítomnost světa Sanctaury, dostali někteří archandělé strach. V lidech totiž kolovala krev obou ras, démonů i andělů. Teoreticky mohli tedy být vážnou hrozbou. Archanděl Imperius chtěl Sanctaury zničit. Auriel a Itherael naopak viděli v lidech silné spojence, a tak hlasovali proti zničení. Malthael odmítl hlasovat. Nakonec bylo na Tyraelovi, aby rozhodl. Tyrael zpočátku sdílel s Imperiusem názor, že lidé jsou stejně jako démoni zlé zrůdy. Jeho hlas, i když by šlo o nerozhodný stav, by zapříčinil zničení Sanctaury. Pak ale viděl, jak se Uldyssian, původně prostý farmář, obětoval pro celou Sanctaury. To změnilo jeho pohled na lidi a Tyrael hlasoval proti zničení.

Jeho pomoc lidem a zničení Světovínu

Lidem byly vymazány vzpomínky a na Tyraelovu druhou tvář zapomněli. I přes varování, aby se do záležitostí lidí nepletl, se začal Tyrael o lidi zajímat. Věřil, že bez jeho pomoci lidé propadnou pekelným silám. Byl u zrodu Horadrimů, stvoření kamenů duší a také přispěl k dopadnutí Baala.

V následujících letech se však podařilo Diablovi utéct. Diablo uvězněný jako Temný poutník následně osvobozuje Baala z Tal’Rashovy hrobky. Zde je Tyrael poražen a uvězněn dokud není nalezen hrdinou, který později zničí Trojici.

Tyraelovo spojení se Sanctaury je po incidentu v Tal’Rashově hrobce oslabeno, a tak alespoň pomáhá hrdinovi, který ho osvobodil. Ten poráží Mephista, Diabla a nakonec i Baala uvnitř Worldstone Keepu. Tyrael je nucen poškozený Světovín zničit a na následující léta mizí z povědomí lidí.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819