Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Overlord's Passage
Dnes je 24. 07. 2024 a svátek má Kristýna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Overlord's Passage

Autor: Barnews / 21. Května 2011 / Přečteno: 3743x

Mnozí z vás, kteří máte Titan Questy rádi, by si jistě přáli, aby bylo v hře více skrytých zákoutí a podobných vychytávek, které dělají hru zajímavější. Titan Quest sice pár takových libůstek má, ale není to nic odvazového. Jedna skrytá pasáž tu však je a pravděpodobně jste na ni již narazily.

Overlord's Passage

Jedná se o takzvanou Overlord's Passage která je ukrytá hned v první lokaci datadisku Immortal Throne. Pokud nevíte, je to ta pláž plná krabů.

Vchod do skryté pasáže naleznete na severu lokace. Je snadné ho najít. Nepochybuji, že víte o čem mluvím. Přístup do Overlord's Passage ale není zadarmo. Abyste mohli vejít, potřebujete předmět zvaný The Overlord. Tento předmět padá z hlavního bosse datadisku Immortal Throne jímž je Hádes (na všechny obtížnosti). Má poměrně malý drop rate, takže pokud se chcete podívat do skryté oblasti, budete se muset trochu snažit.

Pokud jste měli štěstí a máte požadovaný předmět, budete vpuštěni do skryté lokace. Zde se probijte až nakonec, nenechte žádná epická monstra naživu a pak vás čeká odměna v podobě velké truhly.

Tato truhla by měla mít pravděpodobně lepší drop než ostatní, ale i tak nečekejte zbytečně žádné terno. Zkrátka zůstaňme nohama na zemi.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819