Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Návod - Podsvětí - Immortal Throne
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Návod - Podsvětí - Immortal Throne

Autor: Barnews / 30. Října 2010 / Přečteno: 11313x

Stručný návod na čtvrtý akt (podsvětí) akčního RPG Titan Quest Immortal Throne. Najdete zde hlavní i vedlejší úkoly.

A Mysterious Message - Hlavní úkol

Tento quest dostanete ihned na začátku. Musíte projít pár lokací a dostat se k Medea's Grove. Zde poražte pár slabých stráží a vstupte. Pokecejte s Medeou a je to.

A Crab Story

Tento úkol dostanete v prvním táboře tohoto aktu. Severně od pláže je jeskyně. Tou projděte a na druhém konci pokecejte s dalšími lidmi. Sestupte dolů na pláž a utkejte se s ním.

The Torch-Lighter's Gauntlet

Půjdete-li v první lokaci podél pláže stále napravo, narazíte na pár maníků, kteří vám zadají tento úkol. Vaším úkolem je ochránit a dovést vám svěřeného muže k majáku. Maják je na nejvýchodnějším cípu pláže. Jakmile se zde ubráníte pár vlnám nemrtvých, úkol se splní a vy si budete moci zajít pro odměnu.

An Impossible Task

Úkol, který budete moci splnit až o trochu déle, když dorazíte do Tsakonian Ruins. Tam najděte místo, kde můžete vyvolat mocného liche. Při boji s ním buďte opatrní. Až bude poražen, promluvte s jeho duchem, který se zjeví. Dá vám knihu. Vraťte se do Medea's Grove za acolytou pro lék a poté do Rhodesu dokončit úkol.

Oupost in the Woods

V lesích, nedaleko od pláží, narazíte na vojáka, který si žádá vaši pomoc. Dovede vás k nedalekému táboru, který je pod útokem monster. Pomožte jim a následně si vyslechněte jejich bědování. Abyste splnili úkol, vydejte se skrze les na severovýchod dokud nedojdete k jeskyni. V ní je na konci šampión. Zabte jej a vraťte se pro odměnu do tábora.

The Stolen Sigil

Když se vydáte dále na sever z Medea's Grove, brzy přijdete k jeskyni formicidů. Celou jí prohledejte a poražte jejího bosse. Z něj vypadne Stolen Sigil. Vraťte se s ním do Medea's Grove.

Lampido's Potion

Úkol dostanete od Lampido v Medea's Grove. Máte jí přinést 3 ingredience. Všechny se nalézají v bažinách Soromis. Stačí projít celou lokaci a posbírat je.

Treasure Hunters

V Tsakonian Ruins je na severu hrobka. V ní naleznete uvězněnou dívku. Ta vás prosí o nalezení jejího bratra, který je ztracen někde venku v ruinách. Ruiny prohledejte a určitě jej naleznete.

The Wealth of Ancient Kings

V tomto questu se nejdříve podíváte do bažin Soromis. Zde je na severozápadě hrobka, v níž poražte bosse. Vypadne z něj Moon Key. Potom je v Tsakonian Ruins na severozápadě také jedna hrobka. Zde je také strážce. Z něj padá Sun Key. Mimo jiné tu také najdete dívku která vám zadá úkol Treasure Hunters. Když máte oba klíče, můžete začít v Tsakonian Ruins hledat poslední hrobku, která je trochu pečlivěji schovaná v zapadlém jihovýchodním koutě této oblasti. V ní si proklestěte cestu až k pokladu.

Medea's Price - Hlavní úkol

Úplně na konci Tsakonian Ruins je hrobka, kde naleznete 3 čarodejnice. Vypráskejte je, seberte oko a vraťte se do Medea's Grove za Medeou. Promluvte s ní a ona vám otevře portál dál.

Among the Ruins

Tento úkol vám zadají v oblasti Epirus u vchodu do zničeného města Paseron. Porazte všechny označené nepřátele v Paseronu a vraťte se pro odměnu.

The Enemy's Captain

Na vaší pouti do podsvětí skrze oblast Epirus, zničené město Paseron, potkáte bosse zvaného Proseia, který stráží cestu dál. Poražte ho a vraťte se splnit úkol za Pythesem do Epirus - Refugee Camp.

A Dangerous Mission

Pisistratus v Epirus - Refugee Camp vás požádá o prohledání zdevastovaného Paseronu a nalezení jeho kolegy. Prohledat Paseron není nic těžkého, neboť je malý. Až umírajícího maníka najdete, vemte od něj váček s medicínou a doneste jej do tábora k Pisistratovi.

Road to Hades - Hlavní úkol

Projděte portálem, co pro vás vytvořila Medea. Klestěte si cestu skrze nepřátele a dojděte až na samou hranici mezi světem živých a mrtvých, do oblasti The River Styx. Na konci této lokace na vás čeká Cháron strážící most. Dávejte si pozor zejména na výtrysky vody v trhlinách mostu. Až ho porazíte, promluvte si na druhé straně mostu s Tireslasem.

One Who Would Lead

Když Cháron odešel, nemá kdo vozit mrtvé přes řeku. Někdo by se však pro to mohl hodit. Prohledejte oblast The River Styx na jih od Cháronova přístavu a osvoboďte uvězněného ducha. Potom, až porazíte Chárona, seberte ze země jeho pádlo a doneste jej zpět do doku.

The Stygian Lurker

Hluboko v oblasti Stygian Marsh, do které se dostanete za Cháronovým mostem, žije vodní příšera. Vaším cílem je jí najít a zabít.

Hades Treasury

Poblíž konce oblasti Lower City of Lost Souls je jeskyně a v ní duch, který vám zadá tento úkol. Jeho plnění vám potrvá až do konce tohoto aktu a budete při něm hledat klíče, abyste mohli v této jeskyni odemknout Hádův poklad.

Těmito klíči jsou kameny. První Frost Stone naleznete o pár lokací dále v Lower Daemon Camp. Vymlaťte jej ze zdejšího bosse a můžete dál. Druhý Venom Stone se nachází v Tower of Judgment. Konkrétně se jedná o patro Fourth Domain.

Třetí v pořadí je Flame Stone. Ten je chytře ukrytý v oblasti Philos Plateau, kde bojují hrdinové Elysia proti Hádově armádě démonů. A nakonec Soul Stone. Nebudete ho muset hledat, neboť jeho strážce hlídá cestu k Hádovi v jeho paláci. Se všemi kameny se vraťte do jeskyně v Lower City of Souls pro poklad.

An Invitation

V oblasti Salt Flats, která následuje hned po City of Lost Souls, se nachází něco jako karavana. Zničte tři objekty a vraťte se odevzdat úkol.

An Inside Source

Tento úkol nedostanete ihned. Já jej získal po splnění předešlého úkolu: An Inside Source. Zadá vám jej Pylades se kterým nešlo dříve mluvit. Pylades se nachází u východu z městečka City of Lost Souls (Plains of Judgment). Musíte najít démona se jménem Keuthonymos. Najdete ho v Lower Daemon Camp. Keuthonymos vás pošle zabít jiného démona, kterého najdete při cestě dál ve Vale of Mourning. Nemůžete ho minout. Až s ním skoncujete a seberete ze země item, vraťte se za Keuthonymem.

Eurydice and Orpheus

Až budete procházet temnými oblastmi jako je třeba Lower Daemon Camp, nezapomeňte navštívit jeskyni Cave of Whispers. Na jejím konci naleznete pavouka, který chrání předmět zvaný Mirror of Psyche. Se zrcadlem ve vaší moci se vraťte do City of Lost Souls (Plains of Judgment) za Eurycide. Bude vám otevřena krátká cesta. Na jejím konci zpráskejte dva kyklopy, zachraňte Orphea a doveďte ho k Eurycide.

Necromanteion

Z nevlídných a temných táborů vás vítr zavane do Erebusu. Zde, když budete dobře hledat, najdete kryptu Necromanteion. Na jejím samotném konci zabijte příšeru a promluvte s duchem.

The Dust of a Titan

Úkol vám zadají v City of Lost Souls a splníte jej až ve Far Plains (za Erebusem), oblasti plné horkých pramenů. Na severu je tu skryta jeskyně a v ní nevábná příšera strážící vytoužený item. Získejte jej a doneste nazpátek do City of Lost Souls.

Admetus Among the Dead

Během své cesty do Tower of Judgment možná osvobodíte ducha jménem Admetus. Ten vám tento úkol zadá. O něco později, v Tower of Judgment (First Domain), ho potkáte znovu. Nachází se u místnosti s pokladem, kterou vám otevře. Potom už stačí promluvit s ním v Elysiu.

Judgment of the Living - Hlavní úkol

Po té, co porazíte Chárona na mostě, vás čeká dlouhá cesta, než dorazíte do Tower of Judgment. V jejím posledním poschodí musíte porazit Cerberuse, pekelného psa, a opodál promluvte s Minosem. Úkol je splněn.

Flight of the Messenger

Nestor po vás chce dovést posla k Ajaxovi. Po cestě na vás číhá pár nepřátel, ale Ajax není daleko, takže to bude brnkačka.

The Siege Striders

Po krásném Elysiu se beztrestně potulují vysocí Strideři. Vyhledejte a zlikvidujte všechny. Potom se vraťte pro odměnu.

The Achaean Pass

V Ajaxově ležení se dozvíte, že Menelaus potřebuje vaši pomoc. Vydejte se za ním přes rozkvetlé zahrady a odolejte spolu s jeho muži několika útokům.

A Noisy Diversion

Argolis není zrovna přívětivé místo. Nelíbí se ani duchovi jménem Menestheus. Pro splnění questu jděte kousek na jih, zabte bosse a vraťte se.

Battle for Elysium - Hlavní úkol

Probojujte si svou cestu skrze Elysium. Promluvte s každým koho potkáte a nakonec dorazíte do Argolis. Zde si promluvte s Odysseem.

The Shards of Erebus

V Hádově paláci je celkem 5 krystalů. Abyste splnily quest, musíte je najít a zničit. Dva z nich jsou přímo před bojem s Hádesem.

Hades Generals

Hádes vložil velkou část své božské moci do tří svých generálů. Najděte a zabijte je v jeho paláci a odměna vás zaručeně nemine.

The Immortal Throne - Hlavní úkol

Přišel čas zúčtování a Hádes z toho určitě dvakrát nadšený nebude. Cesta k němu vede přes jeho palác. Ihned na začátku vás přivítá zdejší domovník. Nedivte se, že v něm poznáte Typhona, ale krapítek ztrouchnivělého. Dejte mu co proto a o kus dál osvoboďte Persephonu. Dál už jen mlaťte vše co potkáte. Nakonec vás čeká Hádes. Dávejte si při boji s ním pozor a nebuďte příliš zbrklí. Není to nikterak těžké.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Barnews

3. Června 2011 v 22:32:02 | Administrátor

Doplnil jsem úkol An Inside Source.

Barnews

30. Října 2010 v 22:49:12 | Administrátor

Pokud víte o questu který mi tu chybí, můžete mi dát vědět. To samé platí i o chybách atd.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819