World of Warcraft / Rasy a Národy / Vrykulové
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Vrykulové

Autor: Barnews / 17. Července 2010 / Přečteno: 1964x

Dokonce i Taureni se zdají být vedle velkých vrykulů maličcí. Vrykulové jsou severskou válečnickou rasou. Dá se jim také říkat půl-obři, neboť vzrůstem to potvrzují. Jejich původní domovinou je Howling Fjord v Northrendu. Uprostřed Howling Fjordu stojí mohutná pevnost Utgarde Keep a tam sídlí Vrykulský král Ymiron.

O jejich původu

Z informací, které Brann Bronzebeard nalezl v Ulduaru, se zjistilo, že jsou vrykulové pravděpodobně jedním z výtvorů titánů. V dávných dobách prý vládli severu a zbudovali velkou civilizaci. Avšak pak zmizeli neznámo kam. Zanechali za sebou opuštěnou zemi a prázdné vesnice. Nikdo neví, kde těch pár tisíc let byli schovaní, ale s povstáním Krále Lichů se vrátili po jeho boku a napadají Hordu i Alianci.

Praotci lidí

I když se to podle vzrůstu zdá být nepravděpodobné, existuje mnoho spojitostí poukazujících na příbuznost mezi vrykuly a lidmi. Kdybyste vrykula zmenšili, mohli byste si ho s člověkem snadno splést.

Ve vrykulské historii existuje doba, kdy na ně jejich bohové zanevřeli. Vrykulům se začaly rodit "slabé a ošklivé" děti. Král Ymiron dal rozkaz, aby všechny takto narozené děti byly bez milosti zabity. Ne všichni ale uposlechli. Tak se stalo, že daleko od Northrendu vyrostla kolonie těchto vyhnanců a z nich se stali lidé.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819