Zábava a Hry / Filmy / Milionový závod
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Milionový závod

Autor: Barnews / 18. Ledna 2011 / Přečteno: 1016x

Miliónový závod je film, který už má pár let za sebou, ale rozhodně to nesnižuje jeho kvalitu. Napínavý děj, spousta humorných scén a zástup hvězdných herců vás rozhodně nenechá ani na minutu v klidu.

Vše začíná když majitel kasina přijde s nápadem uspořádat závod pro své velmi bohaté klienty znuděné klasickým hazardem. V ten den jsou v kasinu i hlavní hrdinové filmu. Nikdo z nich tu není kvůli hazardním hrám, ale když už tu jsou, neodolají a jednu hru s automatem si vyzkouší. V tom sepne předem připravená past majitele kasina, neboť všichni vyhrají z automatu žeton, který je přivede do jedné místnosti k dalším majitelům žetonu.

Zde jsou všichni seznámeni s faktem, že dnešek je pro ně šťastným dnem a mají možnost vyhrát 2 miliony dolarů. Stačí si je vyzvednout ze skřínky ve vzdáleném městě. Nikdo z nich tomu z počátku nevěří a před ostatními dělají, že si půjdou po svých. Nakonec to ale ani jednomu nedá a vidina velkých peněz je zláká. Miliónový Závod začíná a sázky na to, kdo z nich vyhraje, se uzavírají.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819