Zábava a Hry / Filmy / Hitman
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Hitman

Autor: Barnews / 31. Srpna 2010 / Přečteno: 1017x

Nikdo je nechtěl, neměli příbuzné, byli postradatelní, a tak se jich ujala společnost známá jako Organizace. Vychovala z nich prvotřídní zabijáky. Hlavní hrdina tohoto filmu je nejlepším z nich.

Chtěl jsem si to schovat až nakonec, ale nevydržím to. Hitman je jedním z nejlepších filmů na motivy počítačové hry. Příběh začíná, když náš hlavní hrdina, holohlavý a sympatický (až na to že je nájemný vrah) týpek v kvádru, dostane úkol zlikvidovat ruského prezidenta. Svou práci provede perfektně, ale to ještě netuší, že celá tato zakázka byla bouda a ten kdo ho zradil, byla samotná Organizace.

Hitman se dostává do nezáviděníhodné situace. Jde po něm Interpol, Organizace i Ruská tajná policie. Když zjistí, že prezident nebo alespoň jeho dvojník stále žije, rozhodne se dokončit co začal.

Film má kvalitní spád i děj. Čeká vás hromada skvělé akce a pár zajímavých momentů. Ozvučení je také parádní. Hlavní hrdina je charismatický a určitě si vás získá. A nesmím zapomenout ani na krásnou prostitutku Niko, kterou Hitman ušetří. Hitmana vám doporučuji shlédnout. Patří mezi ty lepší filmy.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819