Zábava a Hry / Filmy / Zapomenutý ostrov (2009)
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Zapomenutý ostrov (2009)

Autor: Barnews / 30. Srpna 2010 / Přečteno: 1539x

Bermudský trojúhelník je záhadná a mýty opředená oblast. Záhadná zmizení letadel a lodí zůstávají doposud neobjasněna. Co se s nimi stalo? Možná něco podobného, jako hlavním hrdinům tohoto filmu.

O filmu

Skupinu mladých lidí přepadne na moři velká bouře. Naneštěstí se nacházejí právě v oblasti Bermudského trojúhelníku. Aniž by to věděli, jsou přeneseni časovou branou zpět do dob, kdy naši zemi obývali mohutní dinosauři. Po bouři kapitán i s mladými pasažéry zakotví u nedalekého ostrova, neboť přístroje v lodi přestaly záhadně fungovat.

Brzy po vylodění se setkávají s pravěkými obyvateli země a začíná boj o přežití. Zjistí, že na ostrově jsou i další lidé, kteří zde uvízli, ale narozdíl od nich jsou z úplně jiné doby. Přesněji řečeno z 2.sv války a panují mezi nimi poněkud větší neshody. Jestli se jim podaří z ostrova úspěšně dostat domů, na to vám odpoví film.

Efekty atd...

Na první pohled je tento film velice nízkorozpočtový. Je to znát na každém prvku filmu. Nejvíce viditelné jsou však vizuální efekty. Když jsem viděl jak je zpracovaný T-rex, nevěděl jsem zda jsem něco tak špatného kdy ve filmu viděl. Pro srovnání efekty a zpracování tyranosaura z prvního dílu Jurského parku jsou oproti Zapomenutému světu špičkové.

Na filmu je jen jedna věc, kvůli které stojí za to film shlédnout. Je jí poměrně zajímavý konec. Až na to jsem se však celý film svíjel v křečích údivu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819