Zábava a Hry / Filmy / Princ z Persie: Písky Času
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Princ z Persie: Písky Času

Autor: Barnews / 13. Června 2010 / Přečteno: 1164x

Tento film je skvělým příkladem toho, že i podle hry lze udělat velice pěkný snímek. Mluvíme-li už o hře, tak z té si bere opravdu jen její základní stavební kameny. Velký obdiv si zaslouží to, jakým způsobem si tvůrci poradili s příběhem a přitom nebourali žádné důležité věci z herní předlohy. Charismatický princ i s princeznou dodávají filmu štávu a nesmějí chybět samozřejmě ani Písky Času a s nimi spojený děj.

Vše začíná, když se mladý chudý chlapec Dastan postaví proti bezpráví. Poté, co je však chycen, se ho zastane samotný perský král a adoptuje ho. Dastan se stává princem. Král vždy dbal, aby se jeho tři synové Tus, Garsiv a Dastan navzájem ctili a věřili si. Králův bratr Nizam ale netouží po míru. Chtěl by sám být vládcem, a proto se rozhodne pro zradu.

Nizam oklame tři bratry. Přesvědčí je k dobytí posvátného města Alamut, kde, jak Nizam věří, jsou ukryty Písky Času. S jejich pomocí by se mohl vrátit v čase před dobu, kdy v mládí zachránil svému bratrovi život. Kdyby tak neučinil, sám by byl nyní králem.

Alamut se povede dobýt a Dastan shodou náhod získá Dýku času. Nizam, který potřebuje dýku, na Dastana nastraží past, takže si všichni i jeho bratři myslí, že Dastan zavraždil krále, svého otce. Dastan uniká spolu s princeznou z Alamutu, která je ochránkyní Písků Času. Tak začíná epická výprava prince a princezny, kteří se snaží překazit Nizamovy plány. Přesvědčí Dastan své bratry, že je nevinný? Podaří se mu získat si náklonnost princezny? Zachrání svět před zkázou? Film vám prozradí, jak to skončí.

Snímek vám mohu jen doporučit. Kvalitní zpracování herní předlohy, hromada akce a sympatické charaktery. Na to vše se můžete těšit. A také nesmím zapomenout na samotnou Dýku času, díky které se Dastan umí vrátit o chvíli zpět v čase a změnit tak události. Dýka je velice pěkným zpestřením a dělá film ještě zajímavější.

Princ z Persie: Písky Času

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819