Zábava a Hry / Filmy / Souboj Titánů (2010)
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Souboj Titánů (2010)

Autor: Barnews / 13. Června 2010 / Přečteno: 998x

Kdo by neznal již dost starý film Souboj Titánů o dobrodružství udatného Persea. A světe div se. Po desítkách let byl konečně natočen remake. Co bychom měli od této moderní verze čekat? Nic přelomového. Jedná se o kvalitní večerní film, který se v hodně důležitých věcech drží své staré předlohy. Spousta věcí je však jiná.

Jak již bylo psáno výše. Jedná se v podstatě jen o moderní zpracování původního filmu. Nejde však o úplnou kopii. Film se povedlo vytvořit tak, abyste na každém kroku cítili přítomnost předlohy a přitom si užívali kvalitní efekty, pěkné herecké výkony a těšili se přitom na další scény.

Velice se mi líbila kamera a kompozice celého filmu. Bavil jsem se celou dobu od vytažení přeživšího Persea z moře, přes ztrátu jeho blízkých, až k jeho výpravě, na jejímž konci porazí Krakena. Během filmu je odhaleno, že Perseus je ve skutečnosti syn Dia. Toto zjištění však bere s nelibostí, neboť bohové mu zabili jeho jedinou rodinu, která se o něho od mládí starala. Odmítá proto dary seslané mu z Olympu, chce být člověkem, chce ukázat bohům, že lidé jsou schopní velkých činů i bez pomoci.

Jedna věc mě trochu na filmu zklamala. Boj s Medůzou mi nesedl, ale to je asi jen můj pocit. Film je dobrý a doporučuju vám ho.

Souboj Titánů

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819