Zábava a Hry / Filmy / Bílé Peklo
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Bílé Peklo

Autor: Barnews / 23. Května 2010 / Přečteno: 1056x

Film Bílé Peklo nás zavádí ke konci Druhé světové války. Hlavním hrdinou je Clemens Forell, německý voják, který je odloučen od rodiny a předvolán do Sovětského Svazu před válečný soud. Zde dostává tvrdou ránu osudu. Je odsouzen na 25 let nucených prací na sibiři.

Clemens je spolu s ostatními německými odsouzenci převezen přes celou sibiř až na její nejzazší konec. Celý dvou a půl hodinový snímek dále vypráví Forellovu snahu přežít v drsných podmínkách a následnou nekonečnou pouť domů plnou dobrodružství. Roli takzvaného záporného hrdiny zastupuje sovětský poručík Kameněv, který dohlíží na bezpečnost v táboře.

K razantní změně dojde, když se Forellovi podaří z tábora uniknout za pomoci doktora Stauffera. S dobrou výbavou a dobrými radami od doktora se Forell prodírá sibiří. Svádí nejen boj s přírodou, ale také svůj vnitřní boj. Ono být celé dny samotný bez společnosti, odkázán sám na sebe a mít za sebou i před sebou tisíce mil, to vyžaduje pořádnou sílu vůle a ducha. A nezapomeňme na Kameněva, který to bere jako osobní výzvu a je odhodlán uprchlíka dopadnout.

Více už vám prozrazovat nebudu. Tenhle snímek by měl určitě vidět každý. Parádní herecký výkon hlavního hrdiny, nezapomenutelné momenty, skvělé zpracování a odhodlání překonat nepřízeň osudu.

Sleduj film online

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819