World of Warcraft / Addony / Power Auras
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Power Auras

Autor: Barnews / 18. Května 2010 / Přečteno: 3928x

Představuji vám vrcholné dílo, addon Power Auras. Ptáte se, co dělá addon tak úžasného? Odpověď je jednoduchá. Nic. Alespoň na první pohled. Pokud ale odhalíte kouzlo tohoto addonu, budete ho milovat nadevšechny addony. Popsat tento addon není vůbec snadné, ale já doufám, že se mi to podaří. Pojďme si tedy vzít lupu a podívat se mu na zoubek.

Vytvořte si svou auru!

Nejprve si addon stáhněte a rozbalte jej do vaší složky addons. Ve hře stačí napsat do chatu /powa a tím otevřete hlavní okno Power Auras. V tomto okně můžete vytvářet své vlastní aury. Aury by vám měli pomáhat lépe ovládat váš charakter a talent strom, ale záleží vždy jen na vás.

Můžete si nadefinovat aury, které se objeví za určitých okolností a dají vám vědět, že můžete použít určitý spell. Nebo si vytvoříte aury, které sledují vaše dotky na targetu a když aura zmizí, víte, že je třeba debuff obnovit. Pokud jste shadowpriest, můžete si vytvořit skupinu aur, které hlídají vaši manu. Jakmile vaše mana klesne pod zadanou hranici, vyskočí aura, která říká, abyste použili Dispersion na manu. Když není Dispersion objeví se aura pro Shadowfienda. Není-li ani Shadowfiend, ukáže se Hymn of Hope.

A to zdaleka není vše. Uvedl sem jen pár příkladů. Můžete si vytvořit aury, které vám budou sedět na míru a pomáhat podle vašich potřeb. Jediné co potřebujete k vytváření aur, je alespoň základní znalost vašeho charakteru a talent stromu. Také se budete muset naučit se samotným Power Auras. Není to těžké, jen to chce chvíli na procvičení.

Power Auras - možnosti

Nyní si ještě probereme, čeho lze u vytváření aur využít. Power Auras disponuje již v základu rozmanitým výběrem grafiky, kterou lze u vašich aur využít. Tvar, barvu, velikost i pozici lze samozřejmě libovolně měnit u každé aury. Doporučuji však komponovat vaše aury na střed. Jinak používání tohoto addonu ztrácí smysl. U aur můžete nastavovat typy animací a jejich rychlost. Jejich správným kombinováním lze na monitoru vytvářet pěkné efekty.

Dále aura může mít podobu obrázku daného spellu. Lze nastavit mnoho kritérií, za jakých se aura spustí. Například jedna aura se může spustit pouze v partě, další aura sleduje pouze členy raidu, jiná hlídá váš target. Také se vyplatí vytvářet řetězové aury, které se spustí, když je spuštěná jiná aura. Aury mohou sledovat debuffy, buffy, jednotlivé vaše spelly, manu, life, agro a ještě pár dalších věcí.

Vaše aury lze exportovat i importovat. Addon vám při exportu vygeneruje kód, který může jiný hráč importovat a získá tak vaše aury. Pro smazání aury musíte držet CTRL (mám ten dojem) a nebojte se, že vaše aury ihned nefungují. Zkuste relog nebo reload a ostestujte svou auru nejlépe v boji.

Video Tutorial

Jak už sem psal na začátku, Power Auras je geniální addon, ale tu genialitu v něm musíte objevit vy sami. Snad vám pomůže následující video.

Download Power Auras

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819