World of Warcraft / Addony / Bag Addony
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Bag Addony

Autor: Barnews / 2. Května 2010 / Přečteno: 2249x

Addonů, které spojují vaše batohy do jednoho přehledného okna, je požehnaně. Dnes se však zaměříme pouze na dva z nich. Jsou jimi Bagnon, který nám nabízí klasické funkce, jaké bychom u podobného addonu čekali, a Ark Inventory, který je originálnější a skvěle organizuje místo ve vašem inventáři.

Bagnon

Bagnon spojí všechny vaše batohy do jednoho přehledného a graficky vydařeného okna. Podporuje banku i keyring. Dále disponuje užitečným vyhledávačem, který vám usnadní hledání věcí v inventáři. Je to klasický zástupce bag addonů a umí vše, co by takový addon měl umět. Nic víc ani nic míň. Vzhled inventáře je libovolně nastavitelný. Pokud jste ještě žádný takový addon neměli, budete s Bagnonem určitě spokojení.

Ark Inventory

Ark Inventory je lehce odlišný. Jedná se o addon pro labužníky, kteří si rádi hrají s User Interface. Při jeho konfiguraci máte opravdu hodně možností. S jeho vizuální stránkou se dá opravdu vyhrát. Přišlo mi, že je těch nastavení až přespříliš. To ale není hlavní důvod proč ho mít.

Ark Inventory je vynikající tím, že umí řadit věci podle kategorií. Samozřejmě mu musíte vše nastavit sami, což bude ze začátku pár minut trvat. Když to ale zvládnete, budete spokojení. Cokoliv seberete, tak to Ark Inventory pěkně hezky roztřídí. Herby k herbům, lahvičky k lahvičkám, soulbound itemy k ostatním soulboundům, šedé věci k šedým věcem, clothy ke clothům, atd... A nebo si to můžete nastavit jinak. Skutečně parádní addon, se kterým se stanete pánem svých batohů.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819