World of Warcraft / Addony / Damage Meter
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Damage Meter

Autor: Barnews / 11. Dubna 2010 / Přečteno: 4217x

Na stránkách věnovaných addonům do WoW je možné nalézt poměrně dost Damage meterů. Hodně jich je dobrých a svůj účel splňují. Jsou však dva, o kterých si myslím, že převyšují ostatní. Jsou jimi Recount a Skada Damage Meter.

Recount

Recount je prvotřídní damage meter, který se pyšní zejména bohatým sortimentem informací, které zaznamenává. Je až neuvěřitelné co vše díky němu můžete zjistit. Nemluvím teď jen o tom, kdo kolik dal dmg, nebo kdo kolik koho a za kolik healoval, ale o možnosti zjistit kolikrát daný spell missnul, kolikrát critnul, kolikrát byl váš útok vyblokován a kým, kolik kdo od koho dostal dmg a podobně. Recount z těchto informací myslím umí dělat i grafy. Zkrátka se jedná o luxusní damage meter, který má ovšem jendu slabinu. Tou slabinou je poněkud chudé nastavení vzhledu addonu. Můžete si nastavit pár věcí jako vzhled barů, velikost, průhlednost, písmo a podobně, ale není to ono.

Skada Damage Meter

Skada je také velmi kvalitní damage meter. Poskytuje uspokojivé množství informací, i když ne v takové míře jako recount. Můžete si zapínat či vypínat mody na dmg, heal, dmg taken a spoustu dalších. Výhodou oproti recountu je přívětivější nastavení vzhledu. Můžete si se Skadou více vyhrát. Také to však není tak zázračné. Vítaná je také možnost mít více oken, kde můžete v každém sledovat jiný údaj. I tato featura je však v určitých aspektech lehce nedomyšlená.

Shrnutí

Ať si vyberete kterýkoliv z těchto dvou měřičů, nebude zklamání. Každý má sílu v něčem jiném. Dříve jsem měl Recount, ale nyní dávám přednost přívětivému Skada Damage Meteru.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819