World of Warcraft / Addony / Reflux
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Reflux

Autor: Barnews / 14. Listopadu 2010 / Přečteno: 1817x

Možná už jste se s tím taky setkali. Uděláte si pěkné User Interface na svůj první spec, ale když přepnete na druhé talenty, chtěli byste tam mít jiné user interface. V takovém případě vám může pomoci Reflux. Je to primitivní addon, který pracuju s profily Ace addonů. Pomocí jednoduchého příkazu si rychle přepnete všechny důležité addony na jiný profil.

Jak vytvořit profil v addonu Reflux

Profil si vytvoříte dvěma způsoby. Buď vyťukáte do chatu /reflux create jmeno_profilu, což vytvoří čistý profil a vy si budete muset všechny Ace addony nastavit. Nebo použijete /reflux snapshot jmeno_profilu. To vám vytvoří nový profil a použije k tomu současné nastavení vašich addonů. Jednotlivé profily lze i kopírovat. Pokud máte už jeden profil vytvořený a chcete jej nakopírovat do nového, tak jednoduše vytvořte nový profil, jak sem to popsal výše, a potom do něj zkopírujte nastavení addonů z jiného profilu. Vypadá to takto /reflux copy profil_co_se_má_zkopírovat.

Mezi jednotlivými profily se přepínáte pomocí příkazu /reflux switch jmeno_profilu. Chcete-li zobrazit seznam vašich profilů a aktuálně aktivní profil, vyťukejte /reflux show. Ke smazání profilu použijte /reflux delete jmeno_profilu.

Více příkazů a Reflux ke stažení

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819