World of Warcraft / Addony / Chatter a Prat 3.0
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Chatter a Prat 3.0

Autor: Barnews / 8. Dubna 2010 / Přečteno: 2282x

Pravděpodobně nejlepšími a nejpoužívanějšími addony na vylepšení vašeho chat okna ve WoW jsou Chatter a Prat 3.0. Jednoznačně říci, který je lepší, nejde, neboť každý upřednostňuje něco jiného. Pokud tedy chcete ten, který vám bude nejlépe vyhovovat , doporučuji testovat.

Už je to déle co jsem Prat 3.0 používal. Rozhodně nebyl špatný, ale po nějaké době mi přestal vyhovovat. Vadila mi hlavně malá možnost nastavit si jej podle svých představ. Když jsem potom vyzkoušel Chatter, byl jsem naprosto spokojen. Sice můžete být ze začátku zmatení z hromady parametrů, které můžete nastavit, ale když se v tom zacvičíte, tak poznáte, že můžete chat okno změnit k obrazu svému.

Pokud tedy hledáte addon, který nebudete muset dlouze nastavovat a přesto vám značně vylepší chat okno, zvolte Prat 3.0. Patříte-li však k těm, co rádi experimentují a nechtějí být ničím svázáni při tvorbě vlastního Interface, pak je pro vás jasnou jedničkou Chatter.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819