World of Warcraft / Lore / Tempest Keep a Exodar
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Tempest Keep a Exodar

Autor: Barnews / 1. Září 2010 / Přečteno: 1329x

Tempest Keep je pevnost vznášející se v prázdnotě Outlandu. Jedná se o záhadnou stavbu, která je centrem mnoha technických zázraků a zejména obrovského množství energie, které pochází ze samotného světla. A není se čemu divit. Byla totiž vyrobena rasou Naaru, což jsou stvoření tvořená čistou energií.

Tempest Keep je nazýván celý komplex, který se skládá ze čtyř satelitů a hlavní budovy. Hlavní budova má jméno The Eye zatímco ostatní satelity jsou Botanica, Mechanar, Arcatraz a Exodar.

Celý tento kolosální zázrak sloužil Naaru jako dimensionální pevnost, kterou se přesouvali mezi jednotlivými světy. Ve slabé chvilce se ale podařilo Kael'thasovi Tempest Keep dobýt a zabrat její tajemství pro sebe.

Ne vše se však dařilo podle Kael'thasových představ. Draenei mu vyrvali Exodar a uprchli v něm. Nyní má Tempest Keep jen tři satelity a Exodar přistál či spíše ztroskotal poblíž západního pobřeží Kalimdoru.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819