World of Warcraft / Rasy a Národy / Taureni
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Taureni

Autor: Barnews / 26. Května 2010 / Přečteno: 1665x

Omlouvám se všem příznivcům této sympatické rasy, ale jinak to říct nejde. Taureni jsou krávy chodící po dvou kopytech. Vládnou velkou silou, vytrvalostí, ale také moudrostí a překypují láskou k matce zemi. Jejich kultura je šamanistická stejně jako u orků.

Jedná se o kočovnou rasu a většina jejich sídel není stálá. Kodo jsou zvířata, která taurenům slouží jako koně. Jsou mohutná a dost silná na to, aby těžké taureny unesla. O počátku taurenů se neví téměř nic. Přesto se ale věří, že doba jejich původu sahá až k temným elfů. Taureni se však nikdy do ničeho zbytečně nepletli, žili svým poklidným životem a kočovali v pláních Barrens a okolních zemích.

Taureni se snaží žít v souladu s přírodou. To, co si od ní vezmou, se jí snaží splatit. Druidismu se naučili v dávných dobách od samotného Cenaria, to ještě byly jejich vztahy s temnými elfy dobré.

Během třetí války se taureni setkali se zelenokožci, jak Cairn Bloodhoof nazval orky. A Orkové vedení Thrallem pomohli Cairnovi a jeho kmenu porazit nepřátelské kentaury, se kterými taureni odedávna bojují. Z vděčnosti k Thrallovi a ve víře lepších zítřků se moudrý Cairn a jeho taureni přidali k Hordě.

Většina taurenů začala brzy uznávat starého Cairna jako svého vůdce. Taurenům spojení s Hordou velmi prospělo a jako důkaz své moci postavili své hlavní sídlo Thunder Bluff.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819