World of Warcraft / How to Raid / Thaddius
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Thaddius

Autor: Barnews / 17. Května 2010 / Přečteno: 1394x

Finálním bossem v Construct Quarter v Naxxramasu je Thaddius. Jedná se o jednoho z nejzábavnějších bossů, které v Naxxu potkáte. Ze začátku jej nejspíš moc rádi mít nebudete, ale jakmile pochopíte co a jak, bude to pohodový fight.

Stalagg a Feugen

Než se vůbec dostanete ke Thaddiusovi, musíte porazit jeho dva nohsledy, Stalagga a Feugena. Raid se musí rozdělit na dvě skupiny, kde v každé musí být jeden tank a circa 2 healeři. Ani jeden není nějak zvlášť těžký, jen si musíte dávat pozor na jejich skill zvaný Magnetic Pull. Tímto skillem si dokáží přitáhnout tanka z druhé plošiny. Stačí být jen na pozoru a sledovat, kdy se tanci vymění. Také mějte na paměti, že oba minibossové musí padnout naráz (přibližně rozmezí 5ti sekund). Tankujte je na plošinách poblíž coilů.

Thaddius

Jakmile jsou Stalagg a Feugen mrtví, vyběhněte kupředu a přeskočte na plošinu ke Thaddiusovi. Při přeskoku si dávejte velký pozor ať nespadnete. Thaddius používá následující dovednosti.

  • Berserk - Po šesti minutách boje s Thaddiusem se mu rapidně zvýší dmg a atack speed. Následuje wipe.
  • Chain Lightning - Thaddius zasáhne pět nejbližších cílu Chain Lightningem, který působí 4,163 až 4,837 (25 Player: 7,125 až 7,875) Nature damage, každých 15 sekund.
  • Ball Lightning - Když není nikdo v melee dosahu Thaddiuse, začne střílet Balls of Lightning po náhodné oběti, který dává za 17,500 až 22,500 Nature damage.
  • Polarity Shift - Každých 30 sekund boje Thaddius provede změnu polarity. Každý raidmember po tomto spellu dostane debuff. Buď je to + debuff (kladná polarita) nebo - debuff (záporná polarita). Jakmile je někdo s kladnou polaritou u někoho se zápornou polaritou, následuje obří dmg = nevyhnutelná smrt. Po první změně polarity se hráči musí rozdělit na 2 skupiny stejných znamének. Je třeba určit, které znaménko bude na jaké straně. Každý si musí svou polaritu hlídat, a když se mu znamínko během další změny polarity přemění, musí přeběhnout na opačnou stranu k odpovídajícím znaménkům. Dávejte si pozor, aby se přebíhající hráči opačných znamének nekřižovali. A teď jedna dobrá vlastnost polarity. Čím více hráčů se stejnou polaritou je u sebe, tím větší dostáváte bonus k vašemu dmg.

Veškerá taktika spočívá ve správném pochopení polarit. Prostě +++ jsou nalevo od bosse a ---- jsou napravo. Nebo to můžete udělat opačně. Vždy se však stejná znaménka drží na jedné straně. Myslím, že již vše bylo řečeno. Video vám přiblíží, jak boj s Thaddiusem vypadá.

How to Thaddius

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819